http://www.mereutanu.blogspot.com/

vineri, 2 martie 2012

Plânsul călugărilor (11 părţi)

 
 

Publicat de Mag. Vitalii Mereuţanu la 22:21 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postări mai noi Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

În loc de "bun venit".

Vine omul, stă oleacă, mai citeşte, dar şi pleacă ... Să nu uităm că mereu uşa se deschide, atât la intrare cât şi la plecare. Important însă este ca la plecare să o închidem frumos, ca apoi să poată fi deschisă şi de alţii dar redeschisă şi de tine ...

Arhivă

  • ▼  2012 (8)
    • ▼  mai (1)
      • Pilde II - trei pilde ortodoxe
    • ►  martie (3)
    • ►  februarie (1)
    • ►  ianuarie (3)
  • ►  2011 (6)
    • ►  decembrie (4)
    • ►  noiembrie (2)

Despre mine ...

Mag. Vitalii Mereuţanu
Viena, Austria
Vizualizați profilul meu complet

Persoane interesate

Dianora Ioana

Dianora Ioana
Rog ca informaţia de pe acest blog să nu fie preluată de alte siteuri, decât numai cu aprobarea mea. Tema Filigran. Un produs Blogger.